U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Metr piv U PinkasůMetr piv U Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naši pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného plzeňského Prazdroje!
více
Cena: 670,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí, křenem a čerstvým chlebem, samozřejmě ideálně s naší skvělou hladinkou Plzeňského Prazdroje.
více
Cena: 499,- / os.
Pivní zahrada u PinkasůPivní zahrada u Pinkasůod května do října
Gotická pivní zahrada U Pinkasů bude od května opět otevřená! Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších pivních zahrádek v centru Prahy
více
Letní grilování u PinkasůLetní grilování u Pinkasůod 1. června do konce září
V naší gotické zahradě pro vás celé léto připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Svatomartinské menu v PrazeSvatomartinské menuod 10.listopadu 2023
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme od 10. listopadu tradiční Svatomartinské husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Vánoční poukazyVánoční poukazy ... pro Vaše blízké pod stromeček
Nejlepší dárek je zážitek, na který se dlouho vzpomíná. Co třeba dárkový certifikát do naší restaurace? Darujte příjemně strávené chvíle...
více
Silvestr 2023 v PrazeSilvestr 2023 v Praze31. prosince 2023
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2024 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme program a skvělou silvestrovskou nabídku za jednotnou cenu 2023,- Kč.
Zabíjačka a vepřové hodyZabíjačka a vepřové hodyúnor 2024
Zveme Vás na již tradiční zabíjačku v Praze! Vepřové hody můžete ochutnat v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v centru Prahy.

Zpět Vytisknout tuto str.nku Pridat stranku do oblibenych polozek Zpet na za.atek stranky
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naši pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného plzeňského Prazdroje!
Těšíme se na vaši návštěvu!

Vánoční poukazy Vánoční poukazy... pro Vaše blízké pod stromeček Polední menu Restaurace U Pinkasů Polední menuAktuální polední nabídka hotových jídel.
Facebook page Restaurace U Pinkasu
Při provozu těchto www stránek nevyužíváme soubory cookies. V případě vašeho aktivního informovaného nesouhlasu, prosím,  klikněte zde