U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Letní grilování u PinkasůLetní grilování u Pinkasůod 1. června do konce září
V naší gotické zahradě pro vás celé léto připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Silvestr 2023 v PrazeSilvestr 2023 v Praze31. prosince 2023
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2024 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme program a skvělou silvestrovskou nabídku za jednotnou cenu 2.499,- Kč.
Cena: 2499,- / os.
Výroční půllitr U PinkasůVýroční půllitr U PinkasůŠtamgastská výzva do 31.12 2023
Ke 180. výročí založení Restaurace U Pinkasů byla vyhlášena mimořádná výzva pro štamgasty. Pokud do konce roku 2023 předložíte účtenky z naší restaurace za 180 vypitých piv, získáte VÝROČNÍ PŮLLITR! Pivo si tak můžete dopřát z unikátní, ručně...
více
Pivní zahrada u PinkasůPivní zahrada u Pinkasůod 20. května do října
Gotická pivní zahrada U Pinkasů je od 20. května opět otevřená! Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších pivních zahrádek v centru Prahy
více
Metr piv U PinkasůMetr piv U Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naši pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného plzeňského Prazdroje!
více
Cena: 670,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí, křenem a čerstvým chlebem, samozřejmě ideálně s naší skvělou hladinkou Plzeňského Prazdroje.
více
Cena: 499,- / os.
Svatomartinské menu v PrazeSvatomartinské menuod 10.listopadu 2023
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme od 10. listopadu tradiční Svatomartinské husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Vánoční poukazyVánoční poukazy ... pro Vaše blízké pod stromeček
Nejlepší dárek je zážitek, na který se dlouho vzpomíná. Co třeba dárkový certifikát do naší restaurace? Darujte příjemně strávené chvíle...
více
Zabíjačka a vepřové hodyZabíjačka a vepřové hodyúnor 2024
Zveme Vás na již tradiční zabíjačku v Praze! Vepřové hody můžete ochutnat v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v centru Prahy.

V naší gotické zahradě pro vás celé léto připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Dárkové poukazy Dárkové poukazy Polední menu Restaurace U Pinkasů Polední menuAktuální polední nabídka hotových jídel.
Facebook page Restaurace U Pinkasu
Při provozu těchto www stránek nevyužíváme soubory cookies. V případě vašeho aktivního informovaného nesouhlasu, prosím,  klikněte zde