U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Letní grilování u PinkasůLetní grilování u Pinkasůod 8. června do konce září
V naší gotické zahradě pro vás, od soboty 8. června po celé léto, připravujeme na našem venkovním grilu a v naší udírně skvělé pinkasovské letní speciality.
Cena: dle nabídky
Pivní zahrada U PinkasůPivní zahrada U Pinkasůod 1. května do října
Gotická pivní zahrada U Pinkasů je v letos provozu od 1. května do října. Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších pivních zahrádek v centru Prahy
více
Metr piv U PinkasůMetr piv U Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naši pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného plzeňského Prazdroje!
více
Cena: 790,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí, křenem a čerstvým chlebem, samozřejmě ideálně s naší skvělou hladinkou Plzeňského Prazdroje.
více
Cena: 499,- / os.
Svatomartinské menu v PrazeSvatomartinské menuod 8.listopadu 2024
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme od 8. listopadu tradiční Svatomartinské husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
více
Silvestr 2025 v PrazeSilvestr 2025 v Praze31. prosince 2024
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2025 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme program a skvělou silvestrovskou nabídku.
Zabíjačka a vepřové hodyZabíjačka a vepřové hodyúnor 2025
Zveme Vás na již tradiční zabíjačku v Praze! Vepřové hody si můžete naplno užít v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v centru Prahy.
Velikonoční menu v PrazeVelikonoční menu v Prazeduben 2025
Neváhejte a ochutnejte naše tradiční velikonoční menu
více
V naší gotické zahradě pro vás, od soboty 8. června po celé léto, připravujeme na našem venkovním grilu a v naší udírně skvělé pinkasovské letní speciality.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Polední menu Restaurace U Pinkasů Polední menuAktuální polední nabídka hotových jídel.


Rezervace stolu Rezervace stolu...aneb co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek!

Facebook page Restaurace U Pinkasu
Při provozu těchto www stránek nevyužíváme soubory cookies. V případě vašeho aktivního informovaného nesouhlasu, prosím,  klikněte zde