Kalendář sezónních akcí

 
 

U Pinkasů pořádáme v průběhu roku řadu sezónních gastronomických akcí, které odrážejí místní tradice nebo poptávku našich hostů.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, nezapomeňte na rezervaci stolu, protože u všech sezonních nabídek je počet míst omezen. Sezonní menu můžete rovněž objednat jako překvapení formou Dárkového poukazu.


Letní grilováníLetní grilováníod června do konce září
V naší gotické zahradě pro vás připravujeme na našem venkovním grilu skvělé pinkasovské grilované speciality.
Gotická pivní zahradaGotická pivní zahradaod května do října
Gotická zahrada U Pinkasů je opět konečně otevřená! Dejte si tradiční hladinku v jedné z nejklidnějších a nejkrásnějších pivních zahrádek v centru Prahy
Uzené suvenýryUzené suvenýryod června do září
Loni jsme do naší každodenní nabídky zařadili čerstvé uzené pochoutky, ideální na cestu s sebou nebo jako pinkasovský suvenýr pro Vás i Vaše přátele: Dvakrát uzený sýr v punčoše, Anglická slanina uzená v bukovém kouři, Pinkasova zauzená klobása a...
Metr piv U PinkasůMetr piv U Pinkasůceloročně
Pro Vás, pro šéfa, manželovi k narozeninám, ženě k svátku, rodičům k výročí, potomkům za maturitu anebo jen tak, zakupte a darujte naši pivní permanentku na 10 piv skvělého čepovaného plzeňského Prazdroje!
Cena: 550,- / 10 piv
Pečené vepřové kolenoPečené vepřové kolenoceloročně
Vyhlášené Pinkasovo pečené vepřové koleno na černém pivě, podávané s hořčicí, křenem a čerstvým chlebem, samozřejmě ideálně s naší skvělou hladinkou Plzeňského Prazdroje.
Cena: 399,- / os.
Svatomartinské menu v PrazeSvatomartinské menuod 9.listopadu
U příležitosti svátku Svatého Martina pro Vás U Pinkasů chystáme od 9. listopadu tradiční husí menu, které od 11.11. podáváme také se Svatomartinským vínem.
Silvestr s programem v PrazeSilvestr s programem31. prosince 2021
Srdečně Vás zveme do centra Prahy k oslavě Silvestra a počátku Nového roku 2022 do všech prostor naší Restaurace U Pinkasů, kde již tradičně od 20:00 hodin tento večer nabízíme skvělou silvestrovskou nabídku za jednotnou cenu 2021,- Kč.
Zabíjačka a vepřové hodyZabíjačka a vepřové hodyúnor 2022
Zveme Vás na již tradiční zabíjačku v Praze! Vepřové hody můžete ochutnat na konci února v Restauraci U Pinkasů na Jungmannově náměstí v centru Prahy.

Zpět Vytisknout tuto str.nku Pridat stranku do oblibenych polozek Zpet na za.atek stranky